KO SOLIDARNOST SE KREPI, VIRUS BEŽI!

Bliža se 20. december, svetovni dan človeške solidarnosti. Prav z namenom krepitve solidarnosti in strpnosti sodelujemo z OŠ Dragojlo Dudić iz Beograda, s katero smo v preteklih letih izvedli mednarodne izmenjave učencev in številne humanitarne akcije. Vaši vrstniki sporočajo, da se tudi v Srbiji bojujejo z nevarno boleznijo, imenovano Covid-19. Starejši učenci se tako kot vi šolajo na daljavo, mlajši pa imajo skrajšan pouk v šoli.  Vsi pa mislijo na vas in si želijo sodelovanja ter solidarnosti v teh negotovih časih. V ta namen smo ustvarili virtualni zid, kamor bi učenci in učitelji obeh šol nalagali fotografije naravnih in kulturnih znamenitosti ter drugih zanimivosti domačega kraja, njihovega Beograda in naših Ruš z okolico.

Vabljeni k sodelovanju z OŠ Dragojlo Dudić iz Beograda, fotografirajmo lepote in utrinke iz domačega okolja in jih delimo na naslednji povezavi:

Koordinatorica sodelovanja: Renata Štritof