OBVESTILO – PONOVNO ODPRTJE ŠOL

Ruše, 12. 2. 2021

Spoštovani starši!

Pred nami so zimske počitnice. Izkoristite jih za nabiranje novih moči, saj je končno le napočil čas, ko se bodo v šolske klopi vrnili tudi učenci od 4. do 9. razreda.

Sporočamo vam, da bo v ponedeljek, 22. 2. 2021, pouk za vse učence Osnovne šole Janka Glazerja Ruše, potekal v šoli.

Učenci pridejo v šolo po ponedeljkovem urniku. Učence vozače opozorite na priporočila, ki veljajo v javnem prometu (uporaba mask, socialna distanca).

POMEMBNO!

V šolo lahko vstopajo samo zdravi učenci. Pred vstopom v šolo, naj si učenci razkužijo roke ali si jih umijejo z milom. Če iz zdravstvenih razlogov kdo od učencev ostane doma, to sporočite razredniku. Na hodnikih in skupnih prostorih je obvezna uporaba zaščitne maske. V razredih učenci mask ne potrebujejo, razen v primeru, da se družijo učenci dveh oddelkov.

Učenci ostajajo ves čas pouka v matičnih učilnicah.

OSTANITE ZDRAVI IN UPOŠTEVAJTE OMEJITVE!

Lep pozdrav!

Ravnatelj: