Strokovni posvet o nadarjenih

4. MEDNARODNI ZNANSTVENO-STROKOVNI POSVET O NADARJENIH

Ruše, sobota, 28. marec 2020

Prijavnica za slušatelje | Prijavnica za aktivne udeležence | Odjava | Navodila za prispevek

OSNOVNA ŠOLA JANKA GLAZERJA RUŠE, V SODELOVANJU Z »UČITELJSKIM FAKULTETOM SVEUČILIŠTA U ZAGREBU«

IN

»VISOKOM ŠKOLOM STRUČNIJIH STUDIJA ZA VASPITAČE MIHAILO PALOV  VRŠAC«

ORGANIZIRA

4. MEDNARODNI ZNANSTVENO-STROKOVNI POSVET O NADARJENIH

Ruše, sobota, 28. marec 2020

Nadarjeni učenci so v šoli pogosto po krivici spregledani. Naša naloga je, da jim zagotovimo optimalni razvoj njihovih potencialov.

Posvet bo sestavljen iz več delov:

• Na plenarnem delu bomo prisluhnili eminentnim strokovnjakom s področja dela z nadarjenimi.
  • V sekcijah se bodo predstavili strokovni delavci s praktičnimi primeri dela z nadarjenimi.
  • Izvedba praktične delavnice. (NOVO)
  • Predstavitev na plakatu.

Posvet bo trajal od 9.00 do 17.00.

Naša velika želja je, da s svojim prispevkom sodelujete na posvetu.

Zainteresirani se prijavite do 31. decembra  2019, na spletni povezavi prijavnica za slušatelje | prijavnica za aktivne udeležence .

Ko bo uredniški odbor pregledal povzetke, boste obveščeni o izbiri.

Prispevki naj bodo napisani po navodilih. Vsak prispevek, ki bo vsebinsko umeščen v tematiko posveta, bomo uvrstili v program, o čemer bo odločal uredniški odbor. Prispevke bomo objavili v elektronski publikaciji. Prosimo, da prispevke lektorirate.

Kotizacija za posvet je 110€ (z DDV), za udeležence, ki bodo imeli prispevek,  pa 100€. Za izdajo potrdila je obvezna prisotnost ves čas posveta. Referati bodo predstavljeni v prisotnosti mednarodnih udeležencev in bodo ovrednoteni s štirimi točkami.

V ceno programa je všteta prehrana, e-publikacija, izvedba posveta.

Vse dodatne informacije lahko dobite po telefonu 02 66 90 480, pri ravnatelju  Ladislavu Pepelniku.

Veseli bomo vašega sodelovanja.

Ravnatelj:

Ladislav Pepelnik, prof.

Zbornik 2017 – VLOGA RAZLIČNIH OBOGATITVENIH DEJAVNOSTI ZA RAZVOJ NADARJENIH

Zbornik 2018 – BEG MOŽGANOV

Zbornik 2019 – NADARJENI V PRIHODNOSTI

(Skupno 2,193 obiskov, današnjih obiskov 23)