ZBIRANJE STAREGA PAPIRJA

Vabimo vas, da se pridružite jesenski akciji zbiranja starega papirja, ki se bo začela v ponedeljek, 28. septembra in bo trajala do petka 9. oktobra  2020.

Zaradi znanih razlogov pri zbiranju in tehtanju papirja učenci ne morejo sodelovati. Pomeni, da lahko papir sami brez tehtanja vržete v keson. Zbrana sredstva bodo enakomerno porazdeljena med razrede in vrtec.

Manjšo količino papirja (npr. nakupovalna vrečka) lahko prinesete v vrtec in ga oddate na skupni prostor v garderobah.

IZJAVA STARŠEV PRED VSTOPOM OTROKA V VRTEC
ob sproščanju ukrepov za zajezitev širjenja COVID-19

Korona virus je še vedno med nami. Žal se je v zadnjem času ponovno začel
širiti bolj, kot bi si želeli.
Zato vas prosimo, da upoštevate vse ukrepe in omejitve za preprečevanje širjenja virusa.
Na tej povezavi najdete tudi IZJAVO STARŠEV PRED VSTOPOM OTROKA V VRTEC ob sproščanju ukrepov za zajezitev širjenja COVID-19, ki jo morate posredovati vzgojiteljici ob vsaki daljši odsotnosti otroka.
Skupaj poskrbimo, da se bomo v vrtcu lahko nemoteno učili in igrali vsi otroci in zaposleni!

POZDRAVLJENI STARŠI IN OTROCI!

Šolsko leto se je pričelo in z njim se je vrnil otroški smeh in jok tudi v vse igralnice našega vrtca.Veselo, zadržano, jokavo, navdušeno stopamo novim izzivom naproti. Sprva bodo nekateri koraki negotovi, a kmalu bo vesela igra in sproščeno raziskovanje vsega novega postala vsakodnevna rutina vseh otrok. Za to bomo poskrbeli vsi zaposleni.

OBVESTILO STARŠEM

o možnosti prejemanja e-računov in direktne bremenitve

Za brezpapirno in enostavnejše plačevanje oskrbnine za vrtec vam svetujemo, da si uredite direktno bremenitev (t.i.«trajnik«) ali se prijavite na e-račun (e-račun v spletno banko). Vse potrebne informacije in navodila lahko najdete v meniju za šolo, v  rubriki za starše, pod nazivom e-računi.

STARŠI!

Ko pripeljete otroka v vrtec prosimo upoštevajte:
– Pred vstopom v vrtec si nadenite zaščitno masko.
– Razkužite si roke.
– Počakajte z vstopom v kolikor so v prostoru garderobe več kot dve oz. štiri osebe.
– Vzdržujte varnostno razdaljo do drugih oseb.
– Otroka uredite in čim prej pospremite v oddelek.
– Razkužite si roke pri odhodu.

SPOŠTOVANI STARŠI!

Veseli nas, da bomo 18. 5. 2020 pričeli s postopnim odpiranjem vrtec, ki bo potekalo po priporočilih in navodilih NIJZ-ja.
S tem vam bo olajšan odhod v službo, otrokom pa omogočeno ponovno druženje s sovrstniki.
Vsi, ki boste otroka pripeljali v vrtec kasneje vas prosimo, da nam izpolnjeno izjavo, ki ste jo dobili po e-pošti,
posredujete nekaj dni prej, da lahko prilagodimo organizacijo dela.

Prva zaposlitev

(Skupno 3.241 obiskov, današnjih obiskov 4)