OBVESTILO – 9. 4. 2021

Spoštovani starši!

Veseli nas, da je trajalo zaprtje šol do datuma, ki ga je napovedovalo ministrstvo. Sporočamo vam, da bo potekalo jutranje varstvo, podaljšano bivanje in pouk od ponedeljka, 12. 4. 2021, po ustaljenem urniku.

Pravila in omejitve ostajajo v celoti enaka, kot so veljala v tednu pred zaprtjem. Prav tako ostajajo enaki urniki.

Še naprej velja, da lahko v šolo vstopajo samo zdravi učenci. Pred vstopom v šolo, naj si učenci razkužijo roke ali si jih umijejo z milom. Če iz zdravstvenih razlogov kdo od učencev ostane doma, to sporočite razredniku. Na hodnikih in skupnih prostorih je obvezna uporaba zaščitne maske za vse učence, uporaba zaščitnih mask za učenke in učence od 6. do 9. razreda, je obvezna tudi v razredu, v času pouka.

Učence, ki so si izposodili prenosne računalnike za delo doma, prosimo, da jih vrnejo v ponedeljek, 12. 4. 2021.

Informacijo v zvezi s prostovoljnim testiranjem za učence tretje triade (7. do 9. razred), boste prejeli, ko bo znanih več konkretnih informacij.

BODIMO ODGOVORNI DO SEBE IN DRUGIH IN UPOŠTEVAJMO PRIPOROČILA.

Z lepimi pozdravi!

Ravnatelj: