SVETOVNI DAN OTROK Z MENJAVO VLOG

20. novembra obeležujemo UNICEF-ov svetovni dan otrok in že tradicionalno smo ga na naši šoli obeležili z menjavo vlog. Učenci so postali učitelji, učiteljice, vzgojiteljice v vrtcu, knjižničarka in ravnateljica. Mercedes je v vlogi ravnateljice po šolskem radiu nagovorila učence šole in poudarila učenje kot vrednoto, ki je edina prava pot do znanja in uspeha.

Učenci so poklicne vloge odraslih odgovorno in srčno izpeljali. Morda bo nekaterim tudi ta izkušnja pomagala pri odločitvi, kateri poklic si izbrati. Tudi mlajši učenci in otroci v vrtcu so bili navdušeni nad enodnevno spremembo.

V imenu sodelujočih učencev se strokovnim delavcem in vodstvu šole ter vrtca zahvaljujem za neprecenljive izkušnje.

Posnetek

Zapisala: Renata Štritof