Seznam učiteljev

Redne popoldanske pogovorne ure organiziramo septembra – drugi torek,

novembra, januarja, marca in maja tretji torek v mesecu.

 

Seznam učiteljev, njihovi elektronski naslovi in čas pogovornih ur:

Razredna stopnja

1. a Irena JELENC, ponedeljek, 7.30 – 8.15, irena.jelenc(at)glazer.si

1. b Martina ŠUMER, ponedeljek, 7.30 – 8.15, martina.sumer(at)glazer.si

2. a  Stanka KRAMER, petek, 11.20 – 12.05, stanka.kramer(at)glazer.si

2. b  Kristina MIKLIČ, četrtek, 7.30 – 8.15 , kristina.miglic(at)glazer.si

3. a Natalija PREDNIK BURIČ, sreda, 10.15 – 11.00 , natalija.prednik(at)glazer.si

3. b Rajka KRAJNC, sreda, 9.10 – 9.55, rajka.krajnc(at)glazer.si

3. c Kaja ŽUNKO, sreda, 9.10 – 9.55, kaja.krivonog(at)glazer.si

4. a Denisa TRAFELA, sreda, 12.10 – 12.55, denisa.trafela(at)glazer.si

4. b Žiga DUH, ponedeljek, 10.15 – 11.00 , ziga.duh(at)glazer.si

4. c Marija – Metka KOPER, torek, 11.20 – 12.05, marija.koper(at)glazer.si

5. a Vladka POTOČNIK, ponedeljek, 10.15 – 11.00, vladka.potocnik(at)glazer.si

5. b Nevenka BERGLEZ, ponedeljek, 9.10 – 9.55, nevenka.berglez(at)glazer.s

5. c Andreja KLJAJIČ, torek, 11.20 – 12.05, andreja.kljajic(at)glazer.si

Ostali učitelji in vzgojitelji na razredni stopnji

1. razred Urška DEŽELAK, četrtek, 9.10 – 9.55

1. razred Olga ŽVIKART, ponedeljek, 11.20 – 12.05

1. razred Jana TERBUC, ponedeljek, 10.15 – 11.00

2. razred Ana DOBAJ, torek, 10.15 – 11.00

3. razred Florjanja KRAMPL, ponedeljek, 10.15 – 11.00

3. razred Aljaž JUG, ponedeljek, 11.20 – 12.05

4. in 5. razred Ferdinand FRANK, sreda, 12.10 – 12.55

angleščina Vesna KUŠAR, torek, 11.20 – 12.05

Predmetna stopnja — razredniki

6. a Anton CENCIČ, petek, 10.15 – 11.00 , anton.cencic(at)glazer.si

6. b Erika GERMIČ, Tjaša BEVC, ponedeljek, 7.30 – 8.15, erika.germic(at)guest.arnes.si

7. a Karin MAGDIČ, petek, 10.15 – 11.00, karin.magdic(at)glazer.si

7. b Sonja ČREŠNIK, ponedeljek, 11.20 – 12.05, sonja.cresnik(at)glazer.si

8. a Lilijana MERC, torek, 10.15 – 11.00 , lilijana.merc(at)glazer.si

8. b Suzana ŠPINDLER, torek, 9.10 – 9.55, suzana.spindler(at)glazer.si

9. a Tatjana LUBEJ, torek, 11.20 – 12.05, tatjana.lubej(at)glazer.si,

9. b Ksenija ŽUPEVC, torek, 13.00 – 13.45, ksenija.zupevc@glazer.si

Ostali učitelji na predmetni stopnji

Katarina BIZJAK SLANIČ, četrtek, 9.10 – 9.55

Ferdinand FRANK, sreda, 12.10 – 12.55, ferdinand.frank(at)glazer.si

Urška GOLOB,  četrtek, 10.15 – 11.00, urska.golob(at)glazer.si

Franc JAKOŠ,  ponedeljek, 8.20 – 9.05, franc.jakos(at)glazer.si, 02 669 04 87

Miro JAUŠOVEC, ponedelejek, 8.20 – 9.05, miro.jausovec(at)glazer.si

Darinka JESENKO, ponedeljek, 11.20 – 12.05, darinka.jesenko@guest.arnes.si

Melita KLADNIK, petek, 11.20 – 12.05, melita.kladnik@glazer.si

Florjanja KRAMPL, ponedeljek, 10.15 – 11.00

Ljiljana MIĆOVIĆ STRUGER, po dogovoru s starši

Leonida OSOJNIK, sreda, 10.15 – 11.00, leonida.osojnik(at)glazer.si

Gregor PALČNIK, ponedeljek, 10.15 – 11.00

Rosana PIRŠ, torek, 11.20 – 12.05, rosana.pirs(at)glazer.si

Boštjan RAVNJAK, četrtek, 8.20 – 9.05, bostjan.ravnjak@glazer.si

Aleksander SORŠAK, petek, 8.20 – 9.05, aleksander.sorsak(at)glazer.si

Marijana SRNKO, torek, 10.15 – 11.00, marijana.srnko(at)glazer.si

Drugi delavci šole

Andreja KUDER (psihologinja),  ponedeljek, 8.20 – 9.05, svetovalna-sluzba.osmbjg(at)guest.arnes.si

Ladislav PEPELNIK (ravnatelj), ponedeljek, 7.30 – 8.15, rav-osmbjg(at)guest.arnes.si

Milojka POŠ (inkluzivna pedagoginja), ponedelejek, 12.10 – 12.55

Boštjan RAVNJAK (pedagog),  četrtek, 8.20 – 9.05, bostjan.ravnjak(at)glazer.si

Renata ŠTRITOF (inkluzivna pedagoginja), sreda, 7.30 – 8.15

Aleksandra ROŽIČ (knjižničarka), ponedeljek, 8.20 – 9.05, knjiznica-osmbjg(at)guest.arnes.si

Manja VIDOVIČ (socialna pedagoginja), četrtek, 11.20 – 12.05

(Skupno 2,111 obiskov, današnjih obiskov 5)