JESENSKI KROS

V torek, 3. 10. 2023, bo potekal športni dan JESENSKI KROS. Učenci pridejo v šolo ob 8.20. Dežurni učenci vzamejo malico v kuhinji in se skupaj z razrednikom in spremljevalcem napotijo na stadion NK Pohorje ali na vzporedno aktivnost. Učenci devetega in osmega razreda pomagajo drugošolcem in prvošolcem kot zaščitniki.

Vsi učenci bodo na stadionu prejeli startne številke z elektronskimi čipi,  ki si bodo morali pripeti na majico. Prvi trije v krosu v vsaki kategoriji prejmejo medalje, od prvega do petnajstega mesta pa točke za najboljšega športnika in športnico šole.

Učenci, ki so iz zdravstvenih razlogov opravičeni daljših tekov prisostvujejo športnemu dnevu: navijajo in pomagajo pri organizaciji. Teka so opravičeni le učenci z zdravniškimi opravičili.

V primeru dežja se športni dan prestavi, kar bo objavljeno na šolski spletni strani.

aktiv učiteljev športa

(Skupno 1.172 obiskov, današnjih obiskov 1)