SEZNAM POTREBŠČIN, DELOVNIH ZVEZKOV IN UČBENIKOV ZA ŠOLSKO LETO 2023 – 2024

Spoštovani,

objavljamo seznam potrebščin za posamezne razrede v šolskem letu 2023 – 2024 (http://osruse.splet.arnes.si/knjiznica-ucbeniski-sklad/).

Na naši šoli varčujemo in recikliramo. Prav zato bo del materiala, v uporabi pri pouku likovne umetnosti od 6. do 9. razreda, nabavila šola, saj je nakup v večjih količinah ugodnejši. Seznam materiala je priložen.

Vsi učenci so avtomatsko uporabniki učbeniškega sklada. Učbenike iz učbeniškega sklada bodo prejeli v šoli, prvi teden v septembru.

Če ne želite, da je vaš otrok uporabnik učbeniškega sklada, to prosim sporočite do 1. 7. 2023 knjižničarki (urska.krajnik@glazer.si).

Učbeniki, ki jih imajo učenci v uporabi v tekočem šolskem letu, se bodo vračali po razporedu, s katerim bodo učenci seznanjeni.

Ob vračilu učbenikov je pomembno, da jih uredijo – zalepijo, zbrišejo, kar je porisano, odstranijo svoje ovitke in nalepke. Šolske ovitke in nalepke naj pustijo, saj se na njih nahaja evidenčna številka.

Zapisala: Urška Krajnik, knjižničarka