ŠOLA V NARAVI – PECA

5.DAN – CŠOD Peca – petek, 10. november 2023
Načrtovan prihod v Ruše ob 15.00 uri.

4.DAN – CŠOD Peca – četrtek, 9. november 2023
Današnji dan je zaznamoval izlet z vlakcem v rudnik Mežice in večerna zabava, na kateri smo se poslovili od gostiteljev. Vabljeni k ogledu novih slik v galeriji.

3.DAN – CŠOD Peca – sreda, 8. november 2023
Danes so se otroci v skupinah ali oddelkih zamenjali po vseh pripravljenih aktivnostih v delavnicah. Najzabavnejša je bila zagotovo večerna aktivnost z naslovom »Talenti doma«. Učenci so po sobah pripravili zabavni program. Vabljeni k ogledu slik v galeriji.

2.DAN – CŠOD Peca – torek, 7. november 2023
Učenci so se po zajtrku udeležili delavnic športnega plezanja in disk golfa. Nekateri so obiskali tudi motorično pot ter se kasneje preizkusili v lovljenju zaklada. V delavnici, kjer nam ni vseeno za naš planet, pa so pripravili pravo knapovško košto.
Po kosilu smo s kolesi prevozili 9 km tunelov v rudniku ter se spoznali z življenjem rudarjev. Učili smo se preživitvenih tehnik v naravi ter pripravljali program za – to pa naj ostane presenečenje.

1.DAN – uspešen prihod

(Skupno 4.482 obiskov, današnjih obiskov 1)