UNICEFOVA PRIREDITEV »Kako se počutiš?«

Občina  Ruše je od leta 2003 vključena v projekt Otrokom prijazno Unicefovo mesto in 17. decembra obeležujemo Unicefov dan Občine Ruše. Letošnja prireditev je potekala pod sloganom »Kako se počutiš?« v prostorih Zavoda Rast Ruše. Na šoli se z veseljem odzovemo vabilom za nastop in v bogatem kulturnem programu sta sodelovala tudi učenca naše šole. Noel Novak iz 2. b je recitiral pesem Barbare Gregorič Gorenc: Strelovod za jezo; Zarja Marčič iz 9. a pa je prav za to priložnost zapela pesem Aleksandra Novaka: Kako se počutiš. Skupaj z našimi najmlajšimi sončki iz vrtca Ruše ter drugimi nastopajočimi so ustvarili prijetno predpraznično vzdušje. Pomembno je, da je naše zanimanje za počutje otrok in mladostnikov res iskreno in da jim pomagamo, če potrebujejo pomoč. Nikoli ne smemo biti brezbrižni do njihovih težav.

Zapisala: Renata Štritof